Kamen Rider Ex-Aid 2017 hd film izle

“Ex-Aid”, onu bir bakış açısından anlamanız gereken mevsimlerden biridir. Bu, başlangıçta 1971’de tasarlanmış olan yepyeni bir izleyiciye yönelik bir Kamen Rider sezonu. Shōwa döneminin binici hayranları bu çöpü bulacak, ancak burada nötr bir kaynaktan dinleyecek.

Eski Avadan hoşlanıyorum ne için. Gaim’in meyveleri muhteşem hale getirmesi gibi, Ex-Aid’de aynı tavırlar için de aynı şey geçerli. Hikayesi olabildiğince basit, sivillerin karşıtlardan güvende olduğundan emin olun ve yenilgiye uğratın. Ex-Aid bazı sahnelerden kurtulmak için mevcut CGI taktiklerinin avantajını kullanır ve çoğunlukla iyi olur. Doğruyu söylersek Ex-Aid daha pratik tokusatsu teknikler kullanmış olmalıydı, ancak temasını göz önüne alındığında, gerçekten suçlamıyorsunuz.

Tasarımlar ya vuruluyor ya da özlüyor. Ya senden hoşlanıyorsun, yoksa sevmiyorsun. İtiraf edeceğim, başta beni attı, fakat bedenimde büyüdü ve 1. Seviye takım elbiseleri genellikle şirin. Serinin tek önemli kusuru, özel efektlerinde çok gösterişli ve aydınlık olmaktadır. Bölüm 5’e gelince, onu sesi basmalarını isterdiniz.

Sonuçta, oldukça iyi. Tasarımları görmezden gelin ve komploya yapışın. Sadece iyi ya da iyi zamanın var. Kamen Rider Ex-Aid 2017 hd film izle

Puan Ver:
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Sinema Modu LoadingListeme Ekle Hata Bildir

Hata Bildir

Kamen Rider Ex-Aid 2017 hd film izle

Yapım: /
Yönetmen:
Oyuncular:
Konusu:

Film Hakkındaki Düşünceleriniz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Detaylı Film Arama